X
Wybierz język:
Przeczytaj politykę bezpieczeństwa na naszej stronie

Nasze zakłady

Firma SIL-PRO Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce, który w 2009 roku rozpoczął produkcję oraz sprzedaż swoich wyrobów silikatowych. Bloczki silikatowe SIL-PRO wytwarzane są tylko z naturalnych surowców: wapna, piasku i wody, i dzięki temu są w pełni ekologiczne.

Zbudowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne, wysoce zautomatyzowany zakład produkcyjny zlokalizowany w Godzikowicach (30 km od Wrocławia) charakteryzuje się roczną zdolnością produkcyjną rzędu ponad 300 000 m³ i jest tym samym najbardziej wydajną fabryką bloczków silikatowych w Polsce. W związku z nieustannie rosnącym zainteresowaniem produktami SIL-PRO, firma postawiła na swój rozwój i w odpowiedzi na to powstał nowy, drugi zakład produkcyjny SIL-PRO zlokalizowany w Nowym Modlinie, 40 km od Warszawy. Tym samym firma SIL-PRO stała się ogólnopolskim dostawcą bloczków silikatowych mogącym obsłużyć jeszcze większą ilość inwestycji budowlanych.

Oba zakłady produkcyjne doskonale się uzupełniają pozwalając zapewnić ciągłość dostaw.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość szerokiej gamy bloczków silikatowych.

Oferta bloczków silikatowych SIL-PRO obejmuje elementy murowe do wznoszenia ścian konstrukcyjnych i nienośnych oraz przewodów kominowych.

 

Pełną ofertę SIL-PRO znajdziecie Państwo na stronach internetowych:

Zakład Godzikowice (Wrocław) www.sil-pro.pl

Zakład Nowy Modlin (Warszawa) www.sil-pro.warszawa.pl

   

Zakład Produkcyjny SIL-PRO Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Godzikowice                                  Zakład Produkcyjny SIL-PRO Warszawa Sp. z o.o. Nowy Modlin

Usługowa 5, Nowy Modlin, 05-180 Pomiechówek
Tel: +48 22 274 29 29
Email: info@sil-pro.warszawa.pl