X
Wybierz język:
Przeczytaj politykę bezpieczeństwa na naszej stronie

Zastosowanie bloczków silikatowych

Bloczki silikatowe są szczególnie doceniane przez osoby, którym zależy na wzniesieniu solidnej ściany działowej, niezajmującej wiele miejsca. W tego typu konstrukcjach gruba ściana może dość wyraźnie ograniczać metraż mieszkania. Dzięki cegle silikatowej da się zapobiec niepotrzebnej utracie przestrzeni. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą SIL-PRO Warszawa.

 

Bloczki silikatowe – nie tylko do ścian działowych

Właściwości tego materiału sprawiają, że cegła silikatowa znajduje wiele zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wyrobami, jeśli poszukują Państwo wytrzymałego budulca do ścian zewnętrznych, wewnętrznych, w tym ścian nośnych. Oprócz uniwersalności, do atrakcyjnych cech produktu należy zaliczyć m.in.:

  • cenę;
  • wysoką izolacyjność akustyczną.

 

Budowa ścian z bloczków silikatowych nie sprawia problemu, bo proces murowania można przeprowadzić w szybki sposób. Ten estetyczny materiał budowlany nie utrudnia również dalszych prac wykończeniowych. Gładka powierzchnia bloczka silikatowego pozwala przeprowadzić je precyzyjnie i sprawnie.

bloczek silikatowy

Przykłady zastosowania bloczków silikatowych

W przypadku pytań technicznych oraz pytań dotyczących ceny silikatów, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

Usługowa 5, Nowy Modlin, 05-180 Pomiechówek
Tel: +48 22 274 29 29
Email: info@sil-pro.warszawa.pl